בקליניקה מגוון טיפולים: 

* איבחון אירידיולוגי בגלגל העין .

* מתן תפריט מתאים לפי המצב הגופני .

* טיפולים אנרגטיים- הילינג.

* טיפולי פנים הכוללים עיסוי אנרגטי{רייקי והיליג}לשמירה על מעיין הנעורים.

* טיפול באקנה הכולל תפריט .

* טיפולים שיחתיים - ליווי תהליכים ויצירת מציאות חיובית.

* שיחזור גילגולים.

 

 

טיפול אנרגטי רגשי

טיפול אנרגטי רגשי

טיפול הוליסטי הינו טיפול אנרגטי רגשי, שכן הוא נעשה ברמת הגוף- נפש, המתייחס לכל חלקי האדם: החלק המנטלי, הרוחני והפיזי. תחום זה מתייחס לדרכו הרוחנית של האדם, מחשבותיו, אמונותיו, דרך ההתנהגות שלו ותחושותיו. טיפול זה מסייע לנו להיות מאוזנים, שלווים ורגועים על ידי הסרת מחסומים רגשיים. תהליך הטיפול מורכב משחרור של דברים שמפריעים לנו, מעיקים עלינו ומביא לחיזוק הנפש והגוף שלנו, הפגשת חששות ומתחים.

הטיפול מחבר בין סך כל חלקינו גוף – נפש – נשמה. לכן כשעורכים טיפול הוליסטי, מתמקדים באדם בשלומותו מן המילה whole"" אנגלית. הטיפול מתאים לאלו שחשים כאב, מועקה, תסכול פחדים ועוד. באמצעות הטיפול אנו לומדים לשחרר ולקבל אנרגיות.
האנרגיות הללו מאפשרות זרימה יותר טובה של המחשבות שלנו וכמובן מבריאות את הגוף, הנפש והנשמה גם יחד. הדבר מאפשר לנו להסיר מעלינו עקבות וחסמים. באמצעות הטיפול אנו יכולים לסלוח ולשחרר גם דברים מעברנו וכמובן לאהוב את עצמנו ולקבל את עצמנו כפי שאנחנו באמת.
טיפול הולסיטי אינו פולשני או חודרני. בטיפול אנו נוגעים את השכל ומאפשרים למחשבות החיובית, לאהבה ולכוחות העצומים שיש לנו להשתלט ובכך אנו משיגים תוצאות טובות. אפשר להפוך את הטיפול לחוויה של ממש ולצאת מחוזקים ובריאים יותר בכל המישורים. הטיפול הוא חוויה מרגשת, משחררת ומאזנת. במהלכו אתם יכולים להרגיש בטוחים יותר, שלווים יותר ועוצמתיים. למטפל טוב יש יכולת להכיל, לקבל ולכוון אתכם לדרך מלאה התרגשויות ואמונה .

 

הילינג אנרגטי

הילינג אנרגטי

הילינג אנרגטי הינו תחום טיפול ממגוון טיפולים בתחום המשלים - אלטרנטיבי. הטיפול מבוצע על ידי העברת ידיו של המטפל מעל גוף המטופל. הטיפול עוזר בשיפור, טיפול וריפוי הגוף והנפש על ידי העברת אנרגיות מהגוף לנפש. הרעיון העומד מאחורי הילינג אנרגטי הינו שכל אחד מאיתנו זקוק לחום ומגע ולמעשה מחסור באחד מהם גורם למחלות והרגשה שאינה טובה. הטיפול מסייע לאזור "החולה" לחזור לאיזון הטבעי.

הילינג אנרגטי הוא פשוטו כמשמעו "ריפוי" ומקורו במילה האנגלית הילינג. המטפל מעביר אנרגיות ממנו אל המטופל והדבר גורם לאיזון הגוף והנפש. ההילינג הוא אינו טיפול תרופתי, אלא האמונה במגע עדין תוך חמלה, קבלה והמון המון אהבה. כפי שציינתי מעלה, הסוג מאחורי ההילינג הוא הביטוי העמוק ביותר של אישיותינו. שכן, כל יצור חי באשר הוא זקוק לחום ולמגע מכל סוג שהוא כדי קודם כל לחיות וגם להתפתח לצמוח. האמונה בבסיסו של הטיפול היא האהבה. מחסור באהבה גורם לכל מיני מחלות ולגופינו לא להיות מאוזן כלל. נאמר כי הטיפול האנרגטי ידוע עוד מקדמת דנא: במגוון תרבויות בכל העולם אנו עדים לצורות ריפוי במגע – הנחת ידיים או העברת הידיים ממש על גופו של המטופל.

 

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לכל מי שבראש ובראשונה זקוק למגע ומרגיש חוסר בכך. שנית, כל מי שסובל ממחלות שהרפואה הקונבנציונאלית מצאה להן פיתרון חלקי או לא מצאה להן פיתרון כלל. כפי שהדגשתי קודם לכן, הילניג רפואי הוא מתחום הרפואה המשלימה והאלטרניטיבית ולכן ניתן לקבל את הטיפול במקביל לטיפול קונבנציונאלי או כטיפול בפני עצמו. הילניג רפואי מתאים גם לילדים הלוקים בבעיות מכל סוג שהוא, צעירים, מבוגרים וכדומה. אני מזמינה אתכם לחוויה אנרגטית ומעצימה שתביא לריפוי, לתחושה טובה ולמגע רך ועדין. כל שצריך הוא להתמסר.