קישורים מומלצים: סדנת העצמה אישית

רפואה הוליסטית

רפואה הוליסטית

הי שמי לימור זאובר ואני נטורופטית המטפלת בקשת רחבה של מיקרים. לכל מקרה אני ניגשת בצורה המקיפה ביותר הכוללת טיפול גוף נפש ושילוב של מתן תפריט ותזונה מתאימה עם דמיון מודרך טיפולי איזון והילינג לגוף ולנפש. כאשר מגיעים עם כאב בטן ,בעיות עיכול גזים מעי רגיש או דלקות מעיים, אני עובדת בצורה של "קילוף הבצל " לאט ובעדינות יורידה אל שכבות הרגש עד שנגיע לאותה נקודה שהיא הגורם המכריע בכאב הפיזי. בד"כ אנשים לא מקשרים כאבים פיזיים עם מצב נפשי רגשי כי מה כבר יכול להיות הקשר בין כאבי גב תחתון למצב הרגשי שלי? ובכן כאבים כאלה יופיעו כאשר אדם מטפל בהורה קשיש או חולה או בילד או בן משפחה שזקוק מאוד לעזרה לכן כדי לטפל בכאב פיזי אתמוך קודם באדם בפאן הרגשי ורק אז יהיה ניתן להתמודד עם הכאב. כמו כן אני נותנת ליווי ותמיכה נפשית רגשית להעצמה והגשמה אישית,  ובנוסף אני מנחת מעגלי נשים והמעגל שלי ניקרא "מעגלי אור" זוהי סדנת העצמה לנשים הבוחרות להגשים את חלומם הפרטי. יחד אנו לומדות ראשית לזהות מהו החלום שלנו. 

 

 

הילרית

הילרית

 

לימור מנהלת מרפאה אלטרנטיבית העוסקת בהילינג, שיטת ריפוי והבראה על ידי מגע כפות הידיים או על ידי השראה ללא מגע ישיר. הריפוי מתבצע על ידי העברת אנרגיות מהמטפל אל המטופל לצורך איזון הגוף והנפש.

 

מקור ריפוי זה מגיע מהטענה כי כל יצור חי זקוק לאהבה וכאשר הוא חש במחסור בחום ואהבה נגרם לנו חוסר איזון בגוף.

 

 

מהם עקרונותיה של הרפואה ההוליסטית?

 

קודם לכן, ארחיב מעט על מה שציינתי קודם לכן. רפואה הוליסטית היא תורה של ריפוי הרואה באדם חלק שלם על כל חלקיו – גוף נפש, רוח ורגשות. על פי עקורונות הרפואה ההוליסטית אנו יכולים לשפר את בריאותינו בצורה אופטימלית על ידי איזון בחיים מרפאים ברפואה הוליסטית מאמינים כי כל חלקיו של האדם נסמכים אחד על השני וקשורים האחד בשני. לכן, אם חלק אחד אינו פועל כשורה, יושפעו מכך כל חלקיו האחרים. לפיכך, חוסר איזון בחייו של אדם ולא משנה עם הוא פיסי, רוחני או רגשי, הדבר עשוי להשפיע על בריאותו הכללית. על כן, מטפלים הוליסטים מאחדים את כל סוגי הרפואה, הן הקונבנציונאלית והן האלטרנטיבית, לכדי מקשה אחת ומשתמשים בכך –  בתרופות קונבנציונאליות לצד טיפולים אלטרנטיבים. כל זאת כדי לגרום למטופל להבריא ולהתחזק.


רפואה הוליסטית דורשת יכולת להיתפתח ולהיחשף הן מצד המטפל והן מצד המטופל. הרפואה ההוליסטית היא מעט לא שגרתית ודורשת מן המטופל שינוי מחשבתי ויכולת לדעת לשים את אותו בראש סדר העדיפויות – לדעת שכרגע בריאותו חשובה יותר מכל דבר אחר. מן הצד השני המטפל יעשה כל שביכולתו כדי לסייע למטופל במכאוביו הן באמצעות הכוונה לתזונה נכונה, אורח חיים בריא, יצירת הרגלי שינה חדשים, והן באמצעות מגע, אהבה וקבלה. אתם מוזמנים להתנסות בחוויה מרגיעה וקצת אחרת. לטפל אך ורק בכם וליצור לכם חוויה טובים יותר ובריאים יותר. 

 

הילרים

רפואה הוליסטית

התחלתי לעסוק בתחום הנטורופתיה וההילינג לפני כ-15 שנה. בתחילת הטיפול, אני מבצעת אבחון ראשוני לגלגל העין, מה שמכונה אירידיולוגיה. אבחון זה מאפשר לי להתאים תפריט מיוחד למצבו הגופני של כל מטופל. כדי לתת למטופלים שלי פתרונות נוספים, התמחיתי גם בתחומי התטא הילינג והקינסיולוגיה.