טיפול רגשי

טיפול רגשי מסייע למצוא את הכוח הנפשי הטמון בנו לביצוע שינויים בחיינו.

הטיפול אינו מוגבל לגיל מסויים אך דרכי הטיפול בין קבוצת גיל אחת לשנייה משתנה.

עם הזמן אנו מתרגלים לשגרת החיים שלנו ומקבלים דברים כפי שהם גם כשאינם טובים עבורנו, לעיתים אנו מעדיפים לקבל אותם כמו שהם מאשר לחולל שינוי בחיינו.

טיפול רגשי

כאשר מגיעה ההבנה שאנו יכולים לחיות חיים טובים יותר אנו מתחילים בחיפוש אחרי דרך חדשה, אך לא תמיד יש בנו את היכולת להבין מהי ולצאת לדרך הזאת לבדנו.

טיפול רגשי כשמו כן הוא, הוא מטפל בכל מה שאנחנו מרגישים, כל מה שאנחנו מאמינים בו וכל מה שאנחנו חושבים עלינו ועל הסביבה שלנו. הטיפול היינו עבור הרגש והנפש. טיפול כדי שנועד לשחרר רגשות שלילים ומחסומים וכך, לא להיות תקועים בחיינו, לא לחיות עם תחושת החמצה, רגשות אשם וכדומה. הטיפול יעזור לנו להתמודד עם שינויים בחיים שלנו, להיות חזקים יותר ובטוחים יותר בעצמינו ובסביבה שלנו. הטיפול הוא קרקע מוצקה להישגיות הצלחה וצמחיה, בדרך אלטרנטיבית ורגישה עד מאוד 

 

שיטה זו יכולה לעורר בקרב המטופל רגשות חבויים ונסתרים – ממש כמו לפתוח תיבת פנדורה. לכן זקוק המטופל לתעצומות נפש כבירות כדי להתמודד עם האתגרים. לכן זה מחייב שיתוף פעולה בין המטפל למטופל. המטופל חייב להתמסר, לשתף ולרצות להתמודד עם מה שהוא חווה או מרגיש. מן הצד השני, על המטפל להיות בעל אינילגנציה רגשית גבוהה כדי שיוכל לדעת להכיל, לקבל ולעזור למטופל. כל זאת ללא כל שיפוטיות או ביקורת מצידו. כדי לעבור הצלחה, על המטופל להיות מודע לבעיותיו ורגשותיו ולדעת כי הם משפיעים עליו. כפי שאמרו נוגי דעות שונים, המודעות היא הדרך הנכונה לפתרון הבעיה. המודעות גורמת למטופל גם להבין כי הוא תקוע בחייו ומחזקת בו את הרצון לשינוי. אני מזמינה אתכם לחוויה מעוררת ומעצימה שתגביא את הערכה העצמית, תשחרר ותגרום לביטחון רב. 

 

טיפולי גוף נפש

"נפש בריאה בגוף בריא"

טיפולי גוף נפש עוסקים בחיבור של נפש וגוף - הגוף מזין את הנפש ולהפך.

הטיפול מסייע בשינוי גישה מחשבתית והתנהגותית ועוזר בהתמודדות עם קושי ומתח יומיומי. הטיפול מציע כלים ודרכים להתחבר למקומות שקטים ולהגיע לסיפוק פנימי.

טיפול גוף נפש מביאים להעצמה אישית, לאיזון ורגיעה.

טיפול גוף ונפש, אם כן, חובק בתוכו יתרונות רבים ומסייע לנו לפתור שאלות רבות ובעיות רבות שצצות בחיינו. כמה מן היתרונות שיש לטיפול גוף ונפש הם השגת שינוי מחשבתי והתנהגותי. כמו כן טיפול גוף ונפש מסייע להפחית מתח וקשיים בחיי השגרה, גורם להיות להיות מודעים יותר ללקושי שלנו וכן מציע דרכים להקלת הקשיים. טיפול גוף ונפש או בשמו הנוסף "פסיכותרפיה" הוא טיפול של שיחות. בשיחות מתמקדים על פי רוב בתחושות הגוף, במצבו של המטופל באותו הרגע ומדגישים את האלמנטים הללו. נוסף על כך, טיפול גוף ונפש כולל תרגול מדדטיבי ותרגול בתנועה. חשוב להדגיש כי הטיפול משלב שיטות טיפול "מזרחיות" ו"מערביות" כאחד ובכך ייחודו ותועלתו על הגוף ועל הנפש. 

 

טיפול גוף ונפש מומלץ בחום ובאהבה גדולה לאלו המחשפים טיפול השקפת עולם רוחנית ולא שגרתית ובנאלית. כמו כן, הטיפול מומלץ לאנשים אשר חשים כי הם מרגישים "תקועים" בחייהם, ששום דבר לא זז, ולכן רוצים לחולל שינוי אמיתי – שינוי שבו יכולו להגשים את מאוויהם ולחוש סיפוק מעשייתם ומחייהם. טיפול גוף ונפש גם מתאים לאנשים שחשים מצוקה רגשית או גופנית הגורמים לתחושת אי נוחות מתמדת. בנוסף הטיפול מותאם גם לאנשים שחווים אירועים טראומטיים בחייהם ומעוניינים להשתקם. אני ילמור זאובר, מזמינה אתכם לחולל שינוי אמיתי ומהותי בחייכם – לשגשג ולפרוח. טיפול גוף ונפש יטפל בשני המישורים הללו ויעניק לכם תחושה נעימה וחזקה.